ВЕРИГА ЗА ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ТРИОН 3/8, 57 ЗВЕНА DAEWOO DCC16E
Code: 139119
In stock
Short Description
- THICKNESS : 1.30 mm
- LENGTH : 400.00 mm
- PITCH LENGTH : 3/8
- NUMBER OF LINKS : 57
- FOR BAR LENGTH : 400 "
Shipping:
| Brand | DAEWOO |
| MODEL | DCC16E |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE | CHAIN |
| THICKNESS | 1.30 mm |
| LENGTH | 400.00 mm |
| PITCH LENGTH | 3/8 |
| NUMBER OF LINKS | 57 |
| FOR BAR LENGTH | 400 " |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 0.300 kg |
| EAN | 7799034007002 |
No documents were found for this product

English 














