ОБЛА ПИЛА 3 БРОЯ ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН HUSQVARNA 5.5 MM
Код: 226464
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 200.00 мм
- ДИАМЕТЪР MM : 5.50 мм
- МАТЕРИАЛ : СТОМАНА
Доставка:
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | 5.5 MM |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | ЗА ЗАТОЧВАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| ДИАМЕТЪР MM | 5.50 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.260 kg |
| EAN | 7392930280373 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












