ОБЛА ПИЛА 3 БРОЯ ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН HUSQVARNA 5.5 MM
Code: 226464
In stock
Short Description
- LENGTH : 200.00 мм
- DIAMETER MM : 5.50 мм
- MATERIAL : СТОМАНА
Shipping:
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | 5.5 MM |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE | FOR SHARPENING |
| LENGTH | 200.00 мм |
| DIAMETER MM | 5.50 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.260 kg |
| EAN | 7392930280373 |
No documents were found for this product

English 












