КОРДА ЗА ТРИМЕР ПРОФИЛ КВАДРАТ MTD 2.4 ММ 15 М
Код: 140727
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 2.40 mm
- ДИАМЕТЪР MM : 2.40 mm
Доставка:
| Марка | MTD |
| МОДЕЛ | 2.4 ММ 15 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | КОРДА |
| ДЕБЕЛИНА | 2.40 mm |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА | 15.00 m |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.40 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КВАДРАТЕН ПРОФИЛ |
| EAN | 5319991873766 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













