КОРДА ЗА ТРИМЕР ПРОФИЛ КВАДРАТ MTD 2.4 ММ 15 М
Code: 140727
In stock
Short Description
- THICKNESS : 2.40 mm
- DIAMETER MM : 2.40 mm
Shipping:
| Brand | MTD |
| MODEL | 2.4 ММ 15 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE | CORD |
| THICKNESS | 2.40 mm |
| THREAD LENGTH | 15.00 m |
| DIAMETER MM | 2.40 mm |
| ADDITIONAL INFORMATION | КВАДРАТЕН ПРОФИЛ |
| EAN | 5319991873766 |
No documents were found for this product

English 













