КОРДА ЗА КОСЕНЕ UNIVERSAL 2.4 ММ 15 М
Код: 450449
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 2.40 мм
- ДИАМЕТЪР MM : 2.40 мм
- ДЕБЕЛИНА : 2.40 мм
- ДИАМЕТЪР MM : 2.40 мм
| Марка | UNIVERSAL |
| МОДЕЛ | 2.4 ММ 15 М |
| ДЕБЕЛИНА | 2.40 мм |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.40 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДЪЛЖИНА 15 М БЕЗШУМНА |
| МОДЕЛ | 2.4 ММ 15 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | КОРДА |
| ДЕБЕЛИНА | 2.40 мм |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.40 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДЪЛЖИНА 15 М БЕЗШУМНА |
| EAN | 7391736014946 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












