КОРДА ЗА КОСЕНЕ UNIVERSAL 2.4 ММ 15 М
Code: 450449
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- THICKNESS : 2.40 мм
- DIAMETER MM : 2.40 мм
- THICKNESS : 2.40 мм
- DIAMETER MM : 2.40 мм
| Brand | UNIVERSAL |
| MODEL | 2.4 ММ 15 М |
| THICKNESS | 2.40 мм |
| THREAD LENGTH | 15.00 м |
| DIAMETER MM | 2.40 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДЪЛЖИНА 15 М БЕЗШУМНА |
| MODEL | 2.4 ММ 15 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE | CORD |
| THICKNESS | 2.40 мм |
| THREAD LENGTH | 15.00 м |
| DIAMETER MM | 2.40 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДЪЛЖИНА 15 М БЕЗШУМНА |
| EAN | 7391736014946 |
No documents were found for this product

English 












