АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ЪГЛОШЛАЙФ SKIL AG1E3923CA 18 V, 125 мм, 2.00 Ah, БРОЙ БАТЕРИИ 1
Код: 241876









Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 125 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Цена: 79.99 €63.99 € / 125.15 лв.
Спести: 20 %
| Марка | SKIL |
| МОДЕЛ | AG1E3923CA |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 10000 |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2.00 Ah |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 2.150 kg |
| EAN | 4894863201867 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















