АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ЪГЛОШЛАЙФ SKIL AG1E3923CA 18 V, 125 мм, 2.00 Ah, BATTERY COUNT 1
Code: 241876









The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- DISC DIAMETER : 125 мм
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Price: 79.99 €63.99 € / 125.15 лв.
Save: 20 %
| Brand | SKIL |
| MODEL | AG1E3923CA |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 10000 |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY CAPACITY | 2.00 Ah |
| BATTERY COUNT | 1 |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.150 kg |
| EAN | 4894863201867 |
No documents were found for this product

English 

















