АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ЪГЛОШЛАЙФ RAIDER PRO RDP-PBAG20 20 V, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО, 125 мм
Код: 230330
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 125 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ | RDP-PBAG20 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0 - 11500 |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | R20 |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.600 kg |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 2.700 kg |
| EAN | 3800972026575 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























