АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ЪГЛОШЛАЙФ RAIDER PRO RDP-PBAG20 20 V, WITHOUT BATTERY AND CHARGER, 125 мм
Code: 230330
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- DISC DIAMETER : 125 мм
- VOLTAGE : 20 V
- SUITABLE FOR : DIY USE
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL | RDP-PBAG20 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| IDLE SPEED 1/min | 0 - 11500 |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | R20 |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 20 V |
| PRODUCT WEIGHT | 1.600 kg |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.700 kg |
| EAN | 3800972026575 |
No documents were found for this product

English 

























