АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ЪГЛОШЛАЙФ DAEWOO DALAGBL20-125 20 V, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО, 125 мм
Код: 233278
DAEWOO АКУМ.БЕЗЧ.ЪГЛ.125MM SOLO 125MM
В наличност
Кратко описание
  • ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 125 мм
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
Количество
Иновативен дизайн и мощност
Отличен избор за проекти за строителство и за реновиране
С диаметър на диска от 125 mm, DAEWOO DALAGBL20-125 е в състояние да се справи с всякакви задачи за шлайфане и рязане. Вътрешният диаметър на диска от 22 mm и резба M14 са стандартни, като това ги прави съвместими с широка гама аксесоари. С тегло само 1,45 кг ъглошлайфа е достатъчно лек, за да сведе до минимум умората на потребителя при продължителна употреба, но не прави компромис с доставяната мощност.
Функции за удобство и безопасност
МаркаDAEWOO
МОДЕЛ
DALAGBL20-125
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
АКУМУЛАТОРНО
ДИАМЕТЪР НА ДИСКА
125 мм
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
КУФАР
Не
ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ
Не
СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ
DAEWOO UNI BAT
НАПРЕЖЕНИЕ
20 V