АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ЪГЛОШЛАЙФ DAEWOO DALAGBL20-125 20 V, WITHOUT BATTERY AND CHARGER, 125 мм
Code: 233278
In stock
Short Description
- DISC DIAMETER : 125 мм
- VOLTAGE : 20 V
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
| Brand | DAEWOO |
| MODEL | DALAGBL20-125 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 8000 |
| TOOL CASE | No |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | DAEWOO UNI BAT |
| VOLTAGE | 20 V |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.150 kg |
| EAN | 7799034150173 |
No documents were found for this product

English 


















