АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ЪГЛОШЛАЙФ DAEWOO DALAGBL20-125 20 V, WITHOUT BATTERY AND CHARGER, 125 мм
Code: 233278
DAEWOO АКУМ.БЕЗЧ.ЪГЛ.125MM SOLO 125MM
In stock
Short Description
  • DISC DIAMETER : 125 мм
  • VOLTAGE : 20 V
Quantity
Иновативен дизайн и мощност
Отличен избор за проекти за строителство и за реновиране
С диаметър на диска от 125 mm, DAEWOO DALAGBL20-125 е в състояние да се справи с всякакви задачи за шлайфане и рязане. Вътрешният диаметър на диска от 22 mm и резба M14 са стандартни, като това ги прави съвместими с широка гама аксесоари. С тегло само 1,45 кг ъглошлайфа е достатъчно лек, за да сведе до минимум умората на потребителя при продължителна употреба, но не прави компромис с доставяната мощност.
Функции за удобство и безопасност
BrandDAEWOO
MODEL
DALAGBL20-125
POWER SUPPLY TYPE
BATTERY
DISC DIAMETER
125 мм
IDLE SPEED 1/min
8000
TOOL CASE
No
BATTERY INCLUDED
No
COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES
DAEWOO UNI BAT
VOLTAGE
20 V