АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ЪГЛОШЛАЙФ BLACK&DECKER BCG6L8F1S-QW 18 V, 115 мм, 4.00 Ah, БРОЙ БАТЕРИИ 1
Код: 246420
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 115 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от4.00 €
/
7.82лв.
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ | BCG6L8F1S-QW |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 115 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 7500 |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | POWERCONNECT |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4.00 Ah |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.850 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 3.850 kg |
| EAN | 5035048836545 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















