АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ЪГЛОШЛАЙФ BLACK&DECKER BCG6L8F1S-QW 18 V, 115 мм, 4.00 Ah, BATTERY COUNT 1
Code: 246420
In stock
Short Description
- DISC DIAMETER : 115 мм
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from4.00 €
/
7.82лв.
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL | BCG6L8F1S-QW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| DISC DIAMETER | 115 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 7500 |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWERCONNECT |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| PRODUCT WEIGHT | 3.850 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 60 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 3.850 kg |
| EAN | 5035048836545 |
No documents were found for this product

English 
















