АКУМУЛАТОРЕН ЪГЛОШЛАЙФ SKIL AG1E3920AB 18 V, 115 мм, 4.00 Ah, БРОЙ БАТЕРИИ 1
Код: 127023
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 115 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | SKIL |
| МОДЕЛ | AG1E3920AB |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 115 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 8500 |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | KEEP COOL |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | 1.25 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 3.900 kg |
| EAN | 8719643004451 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















