АКУМУЛАТОРЕН ЪГЛОШЛАЙФ SKIL AG1E3920AB 18 V, 115 мм, 4.00 Ah, BATTERY COUNT 1
Code: 127023
Short Description
- DISC DIAMETER : 115 мм
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | SKIL |
| MODEL | AG1E3920AB |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| DISC DIAMETER | 115 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| IDLE SPEED 1/min | 8500 |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | KEEP COOL |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY COUNT | 1 |
| CHARGING TIME | 1.25 |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 3.900 kg |
| EAN | 8719643004451 |
No documents were found for this product

English 
















