АКУМУЛАТОРЕН ЪГЛОШЛАЙФ MAKITA DMC300Z 18 V, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО, 76 мм
Код: 235511
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 76 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от4.57 €
/
8.94лв.
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ | DMC300Z |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 76 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 20000 |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | MAKITA LXT |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.570 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 1.870 kg |
| EAN | 88381765541 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














