АКУМУЛАТОРЕН ЪГЛОШЛАЙФ MAKITA DMC300Z 18 V, WITHOUT BATTERY AND CHARGER, 76 мм
Code: 235511
In stock
Short Description
- DISC DIAMETER : 76 мм
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from4.57 €
/
8.94лв.
| Brand | MAKITA |
| MODEL | DMC300Z |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| DISC DIAMETER | 76 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| IDLE SPEED 1/min | 20000 |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | MAKITA LXT |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| PRODUCT WEIGHT | 1.570 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 1.870 kg |
| EAN | 88381765541 |
No documents were found for this product

English 














