АКУМУЛАТОРЕН ЪГЛОШЛАЙФ HIKOKI G18DSL2-W5Z 18 V, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО, 125 мм
Код: 147141
>HIKOKI АКУМ.ЪГЛ.G18DSL2-W5Z SOLO 125MM@
В наличност
Кратко описание
  • ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 125 мм
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
  • ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Поръчай сега и вземи от: "" Днес
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от3.06
/
5.98лв.
Цена:  80.99 / 158.40 лв.
Количество
МаркаHIKOKI
МОДЕЛ
G18DSL2-W5Z
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
АКУМУЛАТОРНО
ДИАМЕТЪР НА ДИСКА
125 мм
РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
Не
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
КУФАР
Не
ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ
ТИП БАТЕРИЯ
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ
18 V