АКУМУЛАТОРЕН ЪГЛОШЛАЙФ HIKOKI G18DSL2-W5Z 18 V, WITHOUT BATTERY AND CHARGER, 125 мм
Code: 147141
In stock
Short Description
- DISC DIAMETER : 125 мм
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from2.86 €
/
5.59лв.
| Brand | HIKOKI |
| MODEL | G18DSL2-W5Z |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| IDLE SPEED 1/min | 9000 |
| TOOL CASE | No |
| BATTERY INCLUDED | No |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.300 kg |
| EAN | 4966376338078 |
No documents were found for this product

English 
















