АКУМУЛАТОРЕН ЪГЛОШЛАЙФ BOSCH PWS 18V-70 18 V, 125 мм
Код: 246971
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 125 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | PWS 18V-70 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 10000 |
| КУФАР | Не |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| ЗАРЯДНО | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | POWER 4 ALL |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 2.300 kg |
| EAN | 4053423502985 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















