CORDLESS ANGLE GRINDER BOSCH PWS 18V-70 18 V, 125 мм
Code: 246971
In stock
Short Description
- DISC DIAMETER : 125 мм
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | PWS 18V-70 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| IDLE SPEED 1/min | 10000 |
| TOOL CASE | No |
| BATTERY INCLUDED | No |
| CHARGER | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWER 4 ALL |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| PRODUCT WEIGHT | 1.700 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.300 kg |
| EAN | 4053423502985 |
No documents were found for this product

English 

















