ЪГЛОШЛАЙФ RYOBI RAG800-125TA6 125 мм, 800 W
Код: 237756










Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 800 W
- ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 125 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Цена: 76.69 €57.51 € / 112.48 лв.
Спести: 25 %
| Марка | RYOBI |
| МОДЕЛ | RAG800-125TA6 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 800 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 12000 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.400 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ | 5БР. ШЛИФОВЪЧЕН ДИСК |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 1БР. ДИАМАНТЕН ДИСК, КУТИЯ |
| EAN | 4892210159045 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















