ЪГЛОШЛАЙФ RYOBI RAG800-125TA6 125 мм, 800 W
Code: 237756










The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 800 W
- DISC DIAMETER : 125 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Price: 76.69 €57.51 € / 112.48 лв.
Save: 25 %
| Brand | RYOBI |
| MODEL | RAG800-125TA6 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 800 W |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| IDLE SPEED 1/min | 12000 |
| PRODUCT WEIGHT | 2.400 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES | 5БР. ШЛИФОВЪЧЕН ДИСК |
| ADDITIONAL INFORMATION | 1БР. ДИАМАНТЕН ДИСК, КУТИЯ |
| EAN | 4892210159045 |
No documents were found for this product

English 


















