ЪГЛОШЛАЙФ RAIDER RD-AG45 230 мм, 2500 W
Код: 229576
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 2500 W
- ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 230 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-AG45 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2500 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 230 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0 - 6500 |
| КУФАР | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 6.300 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123171796 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















