ЪГЛОШЛАЙФ RAIDER RD-AG45 230 мм, 2500 W
Code: 229576
Product is out of stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 2500 W
- DISC DIAMETER : 230 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-AG45 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 2500 W |
| DISC DIAMETER | 230 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| IDLE SPEED 1/min | 0 - 6500 |
| TOOL CASE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 6.300 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123171796 |
No documents were found for this product

English 



















