Високоефективен помощник за всяка работилница
Ъглошлайфът Raider Pro RDP-AG67 е верен и високоефективен помощник в задачи както при рязане, така и при шлайфане във всяка работилница, гараж и други.

Български 
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ | RDP-AG67 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1100 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-11000 |
| КУФАР | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.890 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972020245 |