Високоефективен помощник за всяка работилница
Ъглошлайфът Raider Pro RDP-AG67 е верен и високоефективен помощник в задачи както при рязане, така и при шлайфане във всяка работилница, гараж и други.

English 
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL | RDP-AG67 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1100 W |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| IDLE SPEED 1/min | 0-11000 |
| TOOL CASE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 1.890 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972020245 |