ЪГЛОШЛАЙФ DAEWOO DAAG125-90 125 мм, 900 W
Код: 122115
DAEWOO ЪГЛ.900W, 125MM
DAEWOO ЪГЛ.900W, 125MM
DAEWOO ЪГЛ.900W, 125MM
DAEWOO ЪГЛ.900W, 125MM
В наличност
Кратко описание
  • КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 900 W
  • ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 125 мм
Количество
Проектиран за отлично представяне при редица задачи
Заключване на шиндела за лесна смяна на режещият диск
Лек, компактен и изключително издръжлив
МаркаDAEWOO
МОДЕЛ
DAAG125-90
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
ЕЛЕКТРИЧЕСКО
КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ
900 W
ДИАМЕТЪР НА ДИСКА
125 мм