ЪГЛОШЛАЙФ DAEWOO DAAG125-90 125 мм, 900 W
Code: 122115
DAEWOO ЪГЛ.900W, 125MM
DAEWOO ЪГЛ.900W, 125MM
DAEWOO ЪГЛ.900W, 125MM
DAEWOO ЪГЛ.900W, 125MM
In stock
Short Description
  • POWER CONSUMPTION : 900 W
  • DISC DIAMETER : 125 мм
Quantity
Проектиран за отлично представяне при редица задачи
Заключване на шиндела за лесна смяна на режещият диск
Лек, компактен и изключително издръжлив
BrandDAEWOO
MODEL
DAAG125-90
POWER SUPPLY TYPE
ELECTRICAL
POWER CONSUMPTION
900 W
DISC DIAMETER
125 мм