УСИЛЕНА ПЛАНКА 90X90X65 MM DOMAX KP 1
Код: 470006
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 65.00 мм
- ВИСОЧИНА : 90.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 90.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KP 1 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.50 мм |
| ШИРИНА | 65.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 90.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.210 kg |
| EAN | 5907708140210 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












