УСИЛЕНА ПЛАНКА 90X90X65 MM DOMAX KP 1
Code: 470006
In stock
Short Description
- WIDTH : 65.00 мм
- HEIGHT : 90.00 мм
- LENGTH : 90.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KP 1 |
| THICKNESS | 2.50 мм |
| WIDTH | 65.00 мм |
| HEIGHT | 90.00 мм |
| LENGTH | 90.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.210 kg |
| EAN | 5907708140210 |
No documents were found for this product

English 












