УСИЛЕНА ПЛАНКА 70X70X55 MM DOMAX KP 4
Код: 470009
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 55.00 мм
- ВИСОЧИНА : 70.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 70.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KP 4 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.50 мм |
| ШИРИНА | 55.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 70.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 70.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.140 kg |
| EAN | 5907708140241 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












