УСИЛЕНА ПЛАНКА 70X70X55 MM DOMAX KP 4
Code: 470009
In stock
Short Description
- WIDTH : 55.00 мм
- HEIGHT : 70.00 мм
- LENGTH : 70.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KP 4 |
| THICKNESS | 2.50 мм |
| WIDTH | 55.00 мм |
| HEIGHT | 70.00 мм |
| LENGTH | 70.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.140 kg |
| EAN | 5907708140241 |
No documents were found for this product

English 












