U-ОБРАЗНА ОСНОВА ЗА ГРЕДА 81X325X120 MM DOMAX PS 80U
Код: 470094
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 81.00 мм
- ВИСОЧИНА : 120.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 325.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | PS 80U |
| ДЕБЕЛИНА | 5.00 мм |
| ШИРИНА | 81.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 120.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 325.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.262 kg |
| EAN | 5907708148032 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












