U-ОБРАЗНА ОСНОВА ЗА ГРЕДА 81X325X120 MM DOMAX PS 80U
Code: 470094
In stock
Short Description
- WIDTH : 81.00 мм
- HEIGHT : 120.00 мм
- LENGTH : 325.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | PS 80U |
| THICKNESS | 5.00 мм |
| WIDTH | 81.00 мм |
| HEIGHT | 120.00 мм |
| LENGTH | 325.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 1.262 kg |
| EAN | 5907708148032 |
No documents were found for this product

English 












