СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 80X80X80 MM DOMAX KM 9
Код: 470017
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 80.00 мм
- ВИСОЧИНА : 80.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 80.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KM 9 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 80.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 80.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 80.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.190 kg |
| EAN | 5907708141095 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












