СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 80X80X80 MM DOMAX KM 9
Code: 470017
In stock
Short Description
- WIDTH : 80.00 мм
- HEIGHT : 80.00 мм
- LENGTH : 80.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KM 9 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 80.00 мм |
| HEIGHT | 80.00 мм |
| LENGTH | 80.00 мм |
| COVERING | СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.190 kg |
| EAN | 5907708141095 |
No documents were found for this product

English 












