СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 60X60X80 MM DOMAX KM 5
Код: 470015
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 80.00 мм
- ВИСОЧИНА : 60.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 60.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KM 5 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 80.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 60.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.140 kg |
| EAN | 5907708141057 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












