СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 60X60X80 MM DOMAX KM 5
Code: 470015
In stock
Short Description
- WIDTH : 80.00 мм
- HEIGHT : 60.00 мм
- LENGTH : 60.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KM 5 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 80.00 мм |
| HEIGHT | 60.00 мм |
| LENGTH | 60.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.140 kg |
| EAN | 5907708141057 |
No documents were found for this product

English 












