СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 40X40X60 ММ DOMAX KM 2
Код: 470012
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 60.00 мм
- ВИСОЧИНА : 40.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 40.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KM 2 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 60.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 40.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.070 kg |
| EAN | 5907708141026 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












