СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 40X40X60 ММ DOMAX KM 2
Code: 470012
In stock
Short Description
- WIDTH : 60.00 мм
- HEIGHT : 40.00 мм
- LENGTH : 40.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KM 2 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 60.00 мм |
| HEIGHT | 40.00 мм |
| LENGTH | 40.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.070 kg |
| EAN | 5907708141026 |
No documents were found for this product

English 












