СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 100X100X60 MM DOMAX KM 11
Код: 470019
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 60.00 мм
- ВИСОЧИНА : 100.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 100.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KM 11 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 60.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 100.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.180 kg |
| EAN | 5907708141118 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












