СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 100X100X60 MM DOMAX KM 11
Code: 470019
In stock
Short Description
- WIDTH : 60.00 мм
- HEIGHT : 100.00 мм
- LENGTH : 100.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KM 11 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 60.00 мм |
| HEIGHT | 100.00 мм |
| LENGTH | 100.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.180 kg |
| EAN | 5907708141118 |
No documents were found for this product

English 












