СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 100X100X100 MM DOMAX KM 13
Код: 470020
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 100.00 мм
- ВИСОЧИНА : 100.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 100.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KM 13 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 100.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 100.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.300 kg |
| EAN | 5907708141132 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












