СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 100X100X100 MM DOMAX KM 13
Code: 470020
In stock
Short Description
- WIDTH : 100.00 мм
- HEIGHT : 100.00 мм
- LENGTH : 100.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KM 13 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 100.00 мм |
| HEIGHT | 100.00 мм |
| LENGTH | 100.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.300 kg |
| EAN | 5907708141132 |
No documents were found for this product

English 












