РЕГУЛИРУЕМА ЪГЛОВА ПЛАНКА 70X55X30 MM DOMAX KRD 2
Код: 470034
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 30.00 мм
- ВИСОЧИНА : 70.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 55.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KRD 2 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 30.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 70.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 55.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.050 kg |
| EAN | 5907708142160 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












