РЕГУЛИРУЕМА ЪГЛОВА ПЛАНКА 70X55X30 MM DOMAX KRD 2
Code: 470034
In stock
Short Description
- WIDTH : 30.00 мм
- HEIGHT : 70.00 мм
- LENGTH : 55.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KRD 2 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 30.00 мм |
| HEIGHT | 70.00 мм |
| LENGTH | 55.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.050 kg |
| EAN | 5907708142160 |
No documents were found for this product

English 












