ПЛАНКА ЗА ГРЕДА 80Х122 ММ AMIG Модел 354
Код: 138597
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 162.00 мм
- ВИСОЧИНА : 82.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 122.00 мм
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Модел 354 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 162.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 82.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 122.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023152427 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












